“ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗΣ & ΛΗΞΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΣΗ ΤΩΝ ΤΙΤΛΩΝ ΠΡΟΟΔΟΥ”

Αγαπητοί  Γονείς,

1. Σας  ενημερώνουμε   ότι  την  Δευτέρα, 12/6/2023,  θα πραγματοποιηθεί  η  γιορτή Αποφοίτησης της Στ ‘ τάξης & η Γιορτή λήξης του σχολικού έτους, σε συνεργασία  με το  Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων στον προαύλιο χώρο του  Σχολείου μας. Θα καμαρώσουμε τα παιδιά της Στ’ τάξης που θα μας αποχαιρετήσουν… και οι μαθητές και οι μαθήτριες   όλων των τάξεων θα παρουσιάσουν μουσικοχορευτικές εκδηλώσεις.
  •   Οι μαθητές  θα έρθουν στο σχολείο  στις 8:30 μ.μ. και  οι εκδηλώσεις θα αρχίσουν στις 9:μ.μ.  Σε περίπτωση  δυσμενών καιρικών συνθηκών  θα ενημερωθείτε  άμεσα   από τα  προσωπικά  σας email  και  από την ιστοσελίδα  του  Σχολείου.
  • Την Πέμπτη, 15/6/2023, ημέρα λήξης  των μαθημάτων,  οι τίτλοι προόδου θα δοθούν  στους γονείς  από τις  8:15 έως στις 10:00. Οι μαθητές και μαθήτριες μπορούν, εάν το επιθυμούν, να προσέρχονται με τους γονείς τους, για να αποχαιρετήσουν τις/τους δασκάλους τους.

Αυγέρη Αλεξάνδρα

&