“Εικαστική παρέμβαση στο χώρο της αυλής”

Στα πλαίσια της προσπάθειας του σχολείου να ομορφύνει ο χώρος της αυλής , ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Τριλόφου, σε συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων του Λυκείου, απευθύνθηκε σε μαθητές του Λυκείων του Δήμου μας και ένα πανέμορφο Grafiti, με το όνομα του σχολείου μας, στολίζει από σήμερα τον τοίχο μας, έργο της ομάδας των HOS (Άγγελος ) και WEMS (Πολύδωρος ), τους οποίους ευχαριστούμε θερμά για την πολύ όμορφη εικαστική παρέμβαση !

Υπέροχη δουλειά παιδιά , συγχαρητήρια και στους δύο!

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε πολύ τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την όμορφη πρωτοβουλία του, αλλά και τη Σχολική Επιτροπή του Δήμου Θέρμης, την πρόεδρο κ. Κούτρη Ευαγγελία και τον Αντιδήμαρχο Παιδείας κ. Αποστόλου Στέλιο, οι οποίοι συνέβαλαν στην υλοποίηση της ιδέας αυτής και γενικότερα για τη στήριξή τους σε κάθε προσπάθεια του σχολείου για τη συντήρηση και βελτίωση των υποδομών του!

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων