“Εκδηλώσεις για την 28η Οκτωβρίου”

28 Οκτωβρίου 1940 - 28 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητοί  γονείς,

-Την  ερχόμενη  Τρίτη 27/10/2020, παραμονή  της  Εθνικής μας Γιορτής,  οι μαθητές θα έρθουν  κανονικά   το πρωί στο  σχολείο. Σε  κάθε τμήμα  θα γίνει  ξεχωριστή γιορτή   και  θα αποχωρήσουν  στις 10:00.

-Το ολοήμερο   δεν θα λειτουργήσει  εκείνη την  ημέρα.

– Η  μεταφορά των μαθητών με το λεωφορείο  θα γίνει  στις 8:00 για την προσέλευση  των μαθητών  και στις 10:00 για  την αναχώρησή τους.

– Την  Τετάρτη 28/10/2020,  δε  θα πραγματοποιηθεί  ο  εκκλησιασμός  και  η παρέλαση, λόγω  της  έκτακτης  υγειονομικής  κατάστασης που αντιμετωπίζουμε.

–

Ζδράλης  Ευάγγελος