“Εγγραφές στο Ολοήμερο-Σχολ. έτος 2020-21

2ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΣΧΟΛΕΙΟ  ΤΡΙΛΟΦΟΥ

ΤΗΛ: 23920  61244

Αγαπητοί   Γονείς,

Όσοι  από εσάς ενδιαφέρεστε να   παρακολουθήσουν  τα   παιδιά σας το  Ολοήμερο  Δημοτικό  Σχολείο,  την  επόμενη  σχολική  χρονιά  2020-2021, θα πρέπει να συμπληρώσετε  την  επισυναπτόμενη  Αίτηση-Δήλωση που έχει σταλεί ήδη στα προσωπικά σας email  και να τη  στείλετε  στο  Σχολείο  ως  τις 5  Ιουνίου.

Η  αίτηση, υπογεγραμμένη,  θα πρέπει να σταλεί   στο Σχολείο με έναν από τους  παρακάτω τρόπους :

• ηλεκτρονικά στο email    του Σχολείου:     mail@2dim-trilof.thess.sch.gr   (μπορείτε να τη σκανάρετε ή να τη φωτογραφίσετε  με το κινητό σας )
  •   με το  ΦΑΞ     23920 63787

Μπορείτε να την φέρετε  προσωπικά  στο σχολείο.

Ο  Διευθυντής

Ζδράλης  Ευάγγελος